מנעולן במודיעין

מנסים לאתר מנעולן במודיעין? לא משנה אם הרכב שלכם נתקע בשכונת גבעת שר או שדלת הבית שלכם בשכונת מורשת מסרבת להיכנע לכל ניסון פתיחה. כך או כך, מאיר המנעולן המהיר ישמח לתת לכם שירות מנעולנות מעולה בכל אזור בעיר: בשכונת הנביאים, בשכונת אבני חן, בשכונת מוריה, השבטים, במרכז העיר ובשכונת נופים. מאיר המנעולן זמין בכל שעות היממה למתן שירות יעיל, מקצועי ומהיר מאוד. מודיעינים: גזרו ושמרו, על כל צרה שלא תבוא, מאיר המנעולן במודיעין – לשירותכם.

 

שירות מנעולן בעיר מודיעין – מה הוא כולל?

מאיר דרייר, מנעולן מורשה ומוסמך באזור מודיעין, מציע מגוון שירותי מנעולנות עבור עסקים, דירות, בתים פרטיים ורכבים. להלן סוגי השירותים:

 • התקנת מנעולים והחלפת צילינדרים במודיעין – הצילינדר נהרס? המנעול לא תקין? מאיר המנעולן המהיר כאן כדי להגיע במהירות ולטפל בבעיה.
 • תיקון דלתות ומנעולים בכל שכונות העיר מודיעין – מנעולן שירותי מנעולנות עבור כל סוגי הדלתות והמנעולים כולל דלתות שריונית חסם, דלתות פלדלת, דלתות, כניסה, ודלתות פנים מכל הסוגים.
 • פריצה והחלפת מנעולי דלתות רכבים במודיעין.
 • התמחות בתיקון דלתות ושימון צירים ומנעולים.
 • החלפת מנעול סטנדרטי למנעול ביומטרי חכם.

 

כשהדלת עושה שרירים

בבתים פרטיים כמו בבתי עסקים, לדלת תפקיד משמעותי. היא מאפשרת לנו להתנייד בתוך המבנה בחופשיות וכן מאפשרת מעבר בין החוץ ובין הפנים. רק כאשר הדלת אינה נשמעת להוראותינו ומסיבה כל שהיא אינה נפתחת, אנו מבינים כמה היא חשובה להתנהלות היומיומית. שימו לב, שמאיר המנעולן ממודיעין מציע שירותי פריצה, החלפה, תיקון והתקנה של כל סוגי המנעולים במהירות ביעילות. המלצתו של מאיר דרייר היא לא לחכות למקרי חירום, אלא לבצע בדק בית ותחזוקה שוטפת במטרה למנוע צורך בשירות של פורץ דלתות במודיעין.

 

איך למנוע מקרי חירום הקשורים בדלתות?

לא כל מצב חירום ניתן למנוע, אולם מאיר המנעולן המהיר במודיעין טוען כי בעולם המנעולנות קיימים מקרים רבים בהם ניתן לבצע תחזוקה שוטפת יעילה ובכך להפחית למינימום תקלות בדלתות ומנעולים. שימו לב לטיפים של מאיר המנעולן לשגרת תחזוקה נכונה:

 1. הקפידו לשמן את חור המנעול מדי פעם – תוכלו לרכוש ספריי שמן מקצועי בכל חנות טמבור ולבצע ריסוס קל על מנת למנוע חלודה והצטברות לכלוך.
 2. הימנעו מתליית חפצים כבדים על ידית הדלת – למרות שידית דלת פלדלת או דלת רב בריח
 3. נראית כל יכולה, ידית הדלת רגישה למשאות כבדים, במידה והיא נחשפת לנטל כבד מדי למשך זמן ממושך, היא עלולה להישמט וליפול.
 4. חוזרים מהים? שימו לב לנקות את המפתח מחול, גרגרי החול עלולים להקשות על סיבוב המפתח בחור המנעול.
 5. הכספת נתקעה? שימו לב שבכספות דיגיטליות ייתכן מאוד כי קיימת צורת נעילת גיבוי נוספת מכנית, חפשו מפתח לכספת, ייתכן שתוכלו לפתוח אותה ללא שירות של בעל מקצוע.

כמובן שגם אחרי תחזוקה איכותית, ישנם מקרים בלתי נמנעים כמו שכחת מפתחות ושחיקה שמקורה בעייפות החומר עם השנים. בכל מקרה כזה תוכלו להיעזר בשירותיו של מנעולן מקצועי במודיעין המתמחה בכל אופני הפריצה והתיקון של תקלות בדלתות בית, עסק ורכב וכן בהחלפה, תיקון והתקנה של מנעולים.

 

מהירות היא שם המשחק

נתקלתם בבעיה? בעיות נעילה ופתיחה הן בעיות העלולות לשבש את סדר היום ולפגוע בשגרה השוטפת. תקלות אלו נדרשות לפתרון חכם, מקצועי ובעיקר יעיל. מאיר דרייר מודע לכך שדלת נעולה בבית עסק עלולה לגרום להפסדים משמעותיים הן של שעות עבודה והן של מוניטין העסק וכן דלת בית נעולה אף היא עשויה להוות מקרה חירום הדורש טיפול ללא כל דיחוי.

מאיר המנעולן המהיר חרט על דגלו ערכים של מקצועיות, אמינות וכבוד לכל לקוח תוך שהוא מקפיד במיוחד על היענות מהירה לכל פנייה והגעה זריזה ביותר לצורך טיפול בבעיה. מאיר דרייר הינו מנעולן מקצועי במודיעין המציע שירות מנעולנות המבוצע במיומנות גבוהה ובמהירות ללא תחרות. מאיר המנעולן המהיר – האיש שלכם עבור פריצת דלתות במודיעין, החלפת מנעולים, התקנה, תיקון ועוד.

 

כך תאתרו מנעולן אמין במודיעין

קודם כל, אנו ממליצים לכם לזהות מנעולן מקצועי ולשמור על פרטי יצירת קשר עוד לפני שמתרחש מקרה חירום, על מנת שתוכלו לשלוף אותו מהזיכרון כשהדלת ננעלת או כשהאוטו מסרב להיפתח.

איך תדעו מיהו המנעולן שלכם? ניתן לזהות מנעולן אמין ומקצועי על פי הנתונים הבאים:

 • מנעולן בעל תעודת הסמכה מטעם חבר המנעולנים בישראל – יש לבדוק המנעולן הינו מוסמך ומורשה לעבוד בתחום, מה שמעיד על שירות אמין ועל מקצועיות ומעיד על כך שהמנעולן אינו חובבן מתחיל.
 • מנעולן בעל תעודת יושר ממשטרת ישראל – משטרת ישראל מנפיקה תעודת יושר עבור מנעולנים בעלי עבר נקי מכל עבירה פלילית בכל הנוגע לפרטיות הבית שלכם ולנעילה הרמטית, חשוב לדאוג לכך שהמנעולן יהיה ישר כסרגל.
 • מחיר – תנו דעתכם על כך שלמנעולנים קיים מחירון ממוצע עבור מגוון סוגי שירותים. מנעולן הוגן יגבה מכם תשלום על פי מחיר מקובל בשוק. בכל מקרה בו מנעולן מציע מחיר נמוך מדי או גבוה מיד, נשרדת בדיקה לגבי אמינות השירות.
 • שירות רחב ומקיף – אנו ממליצים על בחירת איש מקצוע בתחום המנעולנות המתמחה בעולם המנעולים (מנעולים מכניים, מנעולים דיגיטליים, מנעול ביומטרי ועוד) וכל סוגי הדלתות (דלתות פלדלת, רב בריח, שריונית חסם, דלתות פנים, דלתות כניסה ועוד). ידע רב בעולם המנעולנות מצביע על מקצועיות וניסיון רב בתחום.
 • חשוב לברר לגבי המלצות של לקוחות, שימו לב שמנעולן בעל המלצות חמות הוא ככל הנראה מנעולן בעל ניסיון ובעל קהל לקוחות שבע רצון.

 

מנעולן בכל שעות היממה – כמה זה עולה?

חשוב לדעת כי כמו בכל מקצוע אחר, מקובל לגבות תעריף שונה עבור תעריף לילה. מאיר המנעולן המהיר זמין לכם בכל שעה והוא מצעי שירות מהיר ויעיל גם ב-6:00 בבוקר או ב-2:00 לפנות בוקר. מאיר דרייר המנעולן ממליץ לא לבצע פעולות אגרסיביות על מנת לנסות לפתוח את הרכב, מומלץ שלא לדחוף כרטיסים, לבעוט בדלת, לבצע לחיצה על הידית שוש ושוב בחוזקה או להפעיל כח רב על דלת המכונית.

מומלץ לקרוא למנעולן מקצועי שיבצע עבודה טובה. במידה ואתם זקוקים לשירות לילה דחוף, תצטרכו לשלם על שירות מנעולן במודיעין סכום נוסף עבור עובד בשעות מיוחדות.

 

פורץ כספות במודיעין

הכספת נטרקה ואין דרך לטרוק אותה? אל תיכנסו להיסטריה, חפצי הערך שלכם לא נעולים עד ועד בכלל בכספת חתומה. מאיר המנעולן במודיעין מציע שירותי פריצת כספות מקצועיים כולל פריצת כספת ג'ואל (כספת איכותית מאוד וקשיחה תוצרת איטליה). מאיר דרייר מתמחה בפריצת כספות דיגיטליות ופריצת כספות מכניות. נציין, כי פריצת כספת דיגיטלית, קלה ומהירה משמעותית מפריצת כספת מכנית. יש לדעת כי בפריצת כספת דיגיטלית ניתן לבצע פתיחה ללא הרס של הכספת, לעומת פתיחת כספת מכנית הדורשת לעיתים קידוח. בכל מקרה העדיפו קידוח במנעול הכספת ולא קידוח בדופן של הכספת על מנת לאפשר שימוש נוסף בכספת באמצעות החלפת מנעול בלבד, קידוח בדופן, לעומת זאת, יוציא את הכספת מידי שימוש.

 

מחירון שירות מנעולן במודיעין

חשוב לשים לב כי זהו מחירון שירותים ממוצע שאינו כולל מע"מ ומחיר עלות החומר.

 

סוג השירות

מחיר השירות

כיוון דלת עץ 200-350 ש"ח
כיוון דלת פלדה 200-350 ש"ח
החלפת צילינדר בדלת פלדה רב בריח 320-600 ש"ח
החלפת צילינדר בדלת עץ 270-450 ש"ח
החלפת צילינדר מולטילוק אינטראקטיב 450-650 ש"ח
החלפת צילינדר רב בריח לוקסיס 450-650 ש"ח
החלפת מנגנון פלדלת רב בריח 450-800 ש"ח
החלפת מנעול חשמלי 350-600 ש"ח
פריצת דלת טרוקה 180-350 ש"ח
החלפת מנגנון 101 בדלת עץ 280-400 ש"ח
פריצת דלת רב בריח 200-350 ש"ח
פריצת מנעול כספת ג'ואל 250-450 ש"ח
 התקנת מנעול כספת ג'ואל מולטילוק 500-750 ש"ח
כיוון דלת אלומיניום 500-1200 ש"ח
כיוון דלת זכוכית 500-900 ש"ח
התקנת מנעול כספת רב בריח 450-650 ש"ח
פריצת כספת ביתית 200-400 ש"ח
פריצת דלת עם לשונית תקועה ללא נזק 280-600 ש"ח
החלפת מנעול צר/חבוי לדלת אלומיניום 280-450 ש"ח

 

מנעולן במודיעין לשירותכם

מאיר דרייר הוא מנעולן מבית שמש שמציעה פריסת שירותים רחבה במודיעין והסביבה. הוא נחשב למנעולן מספר אחד מבחינת אמינות, הגינות, מקצועיות, שירותיות ויעילות. זקוקים למנעולן במודיעין? מאיר המנעולן המהיר כאן כדי לתת לכם מקסימום שירות במחיר הוגן וביעילות מושלמת.

 

מאיר דרייר
מאיר דרייר

אני מאיר המנעולן המהיר ואני מספק שירותי מנעולנות מקצועיים ואמינים בכל שעות היממה. אני עובד באופן עצמאי ומתמחה בפתיחת מנעולים לדלתות בתים ורכבים, ובפתיחת כספות. אני מציע שירותי מנעולנות באיכות גבוהה, עם מענה מהיר וזמין 24/7 לכל הלקוחות בערים כמו ירושלים, מודיעין ובית שמש ובכל האזורים הקרובים.

עוד באותו נושא

מה המספר שלך?