סיפור מקרה על תיקון והחלפת מנעולים

אני חייבת להמליץ לכם בחום על מנעולן מהמם ואדיב מבית שמש והסביבה שנתן לי שירות.

מאיר דרייר הוא מנעולן ברמה הכי גבוהה שיש ובנאדם פשוט מקסים. באמת באמת שאם אתם נתקעתם מחוץ לבית תתקשרו אך ורק למאיר! מעבר למקצועיות הוא פשוט נותן שירות מהיר, הוא משאיר את החלל נקי בניגוד להמון בעלי מקצוע שמשאירים הכל מסביבם מטונף והכי כיף שהוא תמיד אומר את המחיר מראש ולא מנסה לערבב אתכם בסוף ולהפציץ אתכם במחיר לא נורמלי.

החוויה שהייתה לי עם מאיר השאירה אותי בכזה רצון לפרגן לבחור הזה בגלל שתוך כדי נסיעה מהבית של ההורים שלי בחיפה אלי הביתה במוצאי שבת, אמא שלי מתקשרת אלי ואומרת לי ששכחתי אצלה את המפתחות לבית. ואני כבר בפקקים של איילון. סיוט.

עם שני ילדים קטנים באוטו (למזלי הם ישנו) אני מחפשת כבר את המחלף הבא ותוך כדי מתקשרת לבעלי שנמצא בחו"ל לפרוק עליו את התסכול… שיחיה עד 120 הוא ישר אמר לי על מאיר ושכבר כמה חברים שלו השתמשו בשירות שלו בעבר. בהתחלה קצת התנגדתי כי מה עכשיו בנאדם זר שיגיע אלי הביתה ואני עם שני ילדים, ובכללי בחיים לא השתמשתי בשירותי מנעולנות אז נלחצתי.

עם כל הלחץ אין סיכוי שהייתי חוזרת עכשיו שעתיים לחיפה, התקשרתי אליו ובכזאת מתיקות הוא הבין את המצב עם הילדים וכבר חיכה לי מחוץ לדלת שהגעתי, חיכה לרשות שלי לפרוץ אותה ועשה את זה פשוט תוך דקות ספורות! ומדובר פה על דלת מולטילוק כן? חייבת להגיד שהתרשמתי מהרמה של המקצועיות בקטע אחר, הצעתי לו להיכנס לקפה וגיליתי בנאדם מדהים, קליל, חייכן ושמח ואחד שאוהב את מה שהוא עושה. עם כאלה אנשי מקצוע המצב במדינה היה נראה בהרבה יותר טוב!

בסוף כשביקשתי ממנו חשבון הופתעתי לגלות שהמחיר בכלל לא היה כזה יקר כמו שחשבתי. מאיר יצא במוצאי שבת מהבית לקריאה, התייצב תוך זמן ממש קצר ופרץ לי את הדלת כאילו לא היה לי שום עיכוב בחיים וכל זה במחיר ממש הוגן ושפוי. ממליצה עליו בחום!

סיפורים נוספים

מה המספר שלך?