פורץ כספות

כספת נועדה לבטח רכוש, תכשיטים, כסף או מידע בתיבה נעולה ומאובטחת. מה עושים כאשר הכספת מאובטחת יתר על המידה עד שגם בעליה מתקשים לפתוח אותה? במקרה כזה נוכל להיעזר בשירות של פורץ כספות. למרות שהתחום נשמע מעט קרימינלי, פורץ כספות יוכל להעניק את הפתרון האופטימלי בכל מקרה של נעילת כספת ללא יכולת לפותחה. מאיר המנעולן המהיר ישמח להעניק לכם שירות פריצת כספות יעיל ומהיר בכל אזור בית שמש במחיר של 250-450 ש"ח בהתאם לאופי המנעול וסוג העבודה. הכספת נעולה? מאיר דרייר ישמח להעניק לכם שירות מהיר ויעיל כדי שתוכלו שוב לגשת אל התכולה.

 

שירותי פריצת כספות

ניתן לחלק את שוק הכספות ל-2: כספות מסיביות וגדולות שמכונות "כספות כבדות", לעומת "כספות קלות" המשרתות את האזרח הממוצע, קטנות יותר ובגודלן, בעלות משקל נמוך יותר ומקובעות לקיר בעזרת ברגים.

קיימות שיטות שונות ורבות לפריצת כספות וייתכן שעבור אותה כספת ינקוט מנעולן אחד בשיטה אחת, ומנעולן אחר – בשיטה אחרת.

שימו לב שישנן כספות בנעילה מכנית לעומת כספות בנעילה דיגיטלית. לכל סוג כספת אופן פריצה שונה.

 

מאיר המנעולן המהיר – פורץ כספות מומחה

הכספת נתקעה? לשונית הנעילה מסרבת להיפתח? מאיר דרייר, מנעולן מוסמך ומומחה באזור בית שמש, כאן כדי לתת לכם שירות מעולה במהירות הבזק.

 • מאיר מנעולן הוא בעל הכשרה ורישיון בתוקף מטעם חבר המנעולנים בישראל.
 • ידע רב בכל עולם הכספות ופריצת תיבות נעולות.
 • יכולת לזהות במהירות את הבעיה ולפעול לפתיחת כספת תוך מספר דקות בלבד.
 • היענות מהירה ביותר לכל קריאה באזור בית שמש, מודיעין, ביתר והסביבה.
 • אמינות והגינות. כאשר אתם בוחרים במאיר המנעולן אתם מניחים את הכספת שלכם בידיים טובות.
 • מחירים אטרקטיביים לפריצת כספות.

 

כספת מכנית – כיצד ניתן לפרוץ?

האם הכספת שלכם נפתחת באמצעות מפתח או קוד מכני? כספת מכנית מורכבת יותר לפריצה מכספת דיגיטלית. קיימות 2 דרכים לפריצת כספת מכנית:

 1. פריצת כספת מכנית בצורה שקטה

זו השיטה המועדפת לפריצת כספת מכנית מהסיבה שגם לאחר הפריצה, הכספת נותרת בשלמותה ללא הרס. איך מתבצעת פריצת כספת מכנית בצורה שקטה? פריצה זו תיעשה על ידי מנעולן מוסמך באמצעות כלי פריצה ייעודיים. המנעולן ידמה פתיחת כספת בצורה רגילה ובמידה ויצליח – יישמע קליק והכספת תיפתח לרווחה. למרבה הצער, שיטה זו לא מוכרת לחלק מהמנעולנים בשוק וחלקם אף לא מצוידים בכל כלי העבודה הדרושים. נציין גם כי לא כל כספת מכנית ניתנת לפתיחה בצורה זו. לפיכך, בחלק מהמקרים יבחר המנעולן לנקוט בשיטה כדלהלן:

 1. פריצת כספת מכנית באמצעות קידוח

המנעולן ישתמש במקדח על מנת למנוע את נעילת הכספת. קיימים 2 מיקומים אפשריים לקידוח: בדופן הכספת או במנעול הכספת. מומלץ לבחור בקידוח במנעול הכספת שדורש רק החלפת מנעול לאחר הקדיחה ולא קידוח בדופן הכספת שיגרום לכספת להפוך ללא רלוונטית מכאן והלאה.

אנו ממליצים לוודא מראש שמדובר במנעולן מוסמך שלו כל הציוד המתאים והכלים הנדרשי לביצוע פריצה שקטה שלא פוגעת בכספת ורק במקרים חריגים יבחר בקידוח לפורץ כספת וגם אז, יקדח במנעול הכספת ולא בדופן.

 

פריצת כספת בנעילה דיגיטלית

פריצת כספת דיגיטלית הנפתחת באמצעות סיסמא ועובדת על סוללה, תתבצע באמצעות לום או באמצעות דפיקות מדויקות על הכספת. כמובן שחשוב שהפעולה תתבצע על ידי מנעולן מיומן בלבד.

פריצת כספת דיגיטלית בעלת מפתח גיבוי תתבצע באופן בו המנעולן יקדח במנעול הגיבוי וישאיר לפליטה את המערכת הדיגיטלית של הכספת.

פריצה של כספת דיגיטלית נחשבת לפעולה פשוטה יותר ביחס לכספת מכנית ולכן מאיר המנעולן המהיר ידאג לשמור על הכספת שלמה לאורך כל התהליך. במידה ושכחתם את קוד הכספת יוכל המנעולן לאפס את הקוד ולאפשר לכם לבחור בקוד מנעול חדש.

 

מחיר שירות פורץ כספות

רוצים לדעת מה מחיר התענוג של פריצת הכספת שלכם? מאיר המנעולן המהיר מציע שירות פריצת כספות המקצועי ביותר באזור בית שמש ולמרבה הפלא, מחירון השירותים שלו אינו מופקע. שימו לב, מחיר ממוצע של פריצת כספת ביתית עומד על 200-400 ש"ח. פריצת מנעול כספת (ג'ואל) תעלה לכם 250-450 ש"ח. נציין כי בחלק מהמקרים, כאשר במהלך פעולת הפריצה יש לפגוע במנעול הכספת, תידרש החלפת מנעול. החלפת מנעול לכספת ביתית תעלה לכם 100-400 ש"ח ואילו בהתקנת מנעול כספת ג'ואל מולטילוק תידרשו לשלם בין 500-700 ש"ח עבור השירות ועוד 175 ש"ח על עלות החומר.

קיימים מקרים מיוחדים העשויים לייקר את מחיר השירות: כספת בייצור מיוחד או כספת ביתית בייצור יוקרתי (כמו הכספות של ג'ואל) וכן כספת ישנה מאוד העשויה מחומרים בלתי זמינים או בעלת מנגנון מורכב.

שימו לב שהתקנת מנעול חדש במקרה של אובדן מפתחות, תייקר את מחיר העבודה וכן גישה מורכבת לכספת (כגון כספת המוטמנת בתוך הקיר וכדומה).

 

הנחיות חשובות לפני הזמנת פורץ כספות

תוכלו לבצע מספר פעולות פשוטות לפני הזמנת מנעולן מקצועי שעשויות למנוע צורך בפריצה מורכבת:

 • בדקו את תקינות המפתח – הכספת שלכם מכנית ונפתחת באמצעות מפתח בלבד? חשוב לבדוק לפי הזמנת פורץ כספות את תקינות המפתח. לעיתים כל הבעיה נעוצה אך ורק במפתח שהתעקם מעט.
 • שימו לב לבדוק עם המנעולן שהוא מכיר את סוג הכספת שלכם ויודע כיצד לבצע פריצה מדויקת במינימום הרס.
 • חשוב לדעת כי ברוב הכספות הדיגיטליות קיים מפתח גיבוי המאפשר את פתיחת הכספת גם במצב בו הסוללה אזלה.

 

אמינות והגינות

תחום פריצת הכספות הוא תחום רגיש. הכספת נועדה לשמור על רכוש האדם האישי מפני זרים בצורה מאובטחת והנה כאשר נדרשים לפריצת כספת מגיעה דמות זרה ומתעסקת בכספת השמורה. מאיר המנעולן ידוע כאיש מקצוע דיסקרטי הקנאי לפרטיות לקוחותיו. הוא אמין, הגון מאוד ותוכלו לסמוך עליו בעיניים עצומות בפריצת כספת. שאלו את כל מי שכבר נעזר בשירותיו.

 

בחירה בפורץ כספות מקצועי

אנו ממליצים לכם לבצע בירור מקיף לפני הזמנת פורץ כספות. שאלו על אמינות, מחיר, מקצועיות, מיומנות, רישיון בתוקף, שירות אדיב ומהירות. כל אלו חייבים להיות במנעולן על מנת שתוכלו ליהנות משירות פריצת כספות ברמה גבוהה.

 

מאיר דרייר – פורץ כספות מומחה

מאיר דרייר, מנעולן מוסמך מבית שמש, הוא מנעולן מקצועי ביותר שמציע שירות אמין, מקצועי מאוד ומהי . לא לחינם הסלוגן שלו הוא: "מאיר המנעולן המהיר". הכספת נתקעה? הזמינו את מאיר המנעולן לפתיחה מהירה ונקייה של הכספת מבלי לפגוע בשמישות שלה. מארי דרייר מציע מחירים סטנדרטים עבור עבודה מעל ומעבר ורואה בכל פניה של לקוח – פניה בחשיבות עליונה. הזמנתם את מאיר? תוך זמן קצר תוכלו לקבל שירות VIP מושלם וטיפול יסודי למנעול הסורר. מאיר המנעולן המהיר – האיש שלכם לפריצת כספות באזור בית שמש.

מאיר דרייר
מאיר דרייר

אני מאיר המנעולן המהיר ואני מספק שירותי מנעולנות מקצועיים ואמינים בכל שעות היממה. אני עובד באופן עצמאי ומתמחה בפתיחת מנעולים לדלתות בתים ורכבים, ובפתיחת כספות. אני מציע שירותי מנעולנות באיכות גבוהה, עם מענה מהיר וזמין 24/7 לכל הלקוחות בערים כמו ירושלים, מודיעין ובית שמש ובכל האזורים הקרובים.

עוד באותו נושא

מה המספר שלך?