שירותי פריצת בתים

הגעתם הביתה אחרי יום עמוס והמפתח איננו? אל תיכנסו לפאניקה! מאיר המנעולן המהיר ישמח לעמוד לשירותכם בכל שעות היממה ולפרוץ עבורכם את הכניסה לבית. מאיר דרייר, מנעולן מוסמך באזור בית שמש, מיומן בפריצת כל סוגי הדלתות באמצעות ציוד מקצועי וידע מקיף – יאתר את הבעיה ויבצע פריצה חלקה ונקייה של דלת הבית שלכם.

מחיר שירותי פריצת בתים של מאיר המנעולן המהיר נעים בין 180 ש"ח ל-350 ש"ח בהתאם לסוג הדלת והעבודה הנדרשת.

שירות מהיר, מקצועי ויעיל זה מאיר המנעולן המהיר!

חייגו עכשיו ואני בדרך אליכם: 077-997-5073.

 

שירותי פריצת בתים בעזרת מאיר המנעולן המהיר

  • פריצת כל סוגי הבתים והמנעולים במחירים אטרקטיביים במיוחד.
  • אופציה להחלפה של צילינדר, מנעול, ידיות, מנגנון נעילה ותיקון תקלות.
  • מקצועיות בלתי מתפשרת וטיפול סופר מהיר בכל בעיה.
  • שימוש באמצעי הפריצה המתקדמים בשוק המנעולנות.

 

פריצת בתים – מתי זה רלוונטי עבורכם?

שירות פריצת בתים נשמע ברגע הראשון כמו תחום פלילי שלא קשור לאזרח ההגון. אולם תתפלאו, פריצת בתים קשורה גם לצד של שומרי החוק. כל אחד מאיתנו עובר מיד יום בין מספר דלתות: דלתות פנים ביתיות, דלת כניסה, דלת הבניין, דלתות הרכב, דלת הכניסה למקום העבודה ועוד.

במצב הטבעי אנחנו אפילו לא חושבים כשאנחנו פותחים דלת באמצעות מפתח והיא נענית לנו, אולם כאשר מנגנון הנעילה נשחק, צובר בלאי או סובל מתקלה זמנית, אתם עלולים למצוא את עצמכם מול דלת נעולה ללא יכולת לפתוח אותה.

במצב כזה, ברוב המקרים תידרש עבודה מקצועית של פורץ מנעולים מומחה שיטפל במנגנון הסורר ויבצע פריצה מקצועית אל הבית באמצעות כלי עבודה מתאימים.

נתקעתם מול דלת פלדלת ללא מפתח? הצילינדר תקול? זה הזמן ליצור קשר עם מאיר דרייר, מנעולן מוסמך ולהיעזר בשירות המקצועי שלו בפריצת בתים.

 

מדוע לא כדאי להתמודד עם פריצת מנעול לבד?

הבית נעול ואתם עומדים אובדי עצות מול מנעול עקשן. אחת הנטיות האינסטינקטיביות שלנו היא לנסות לפרוץ את המנעול בצורה עצמאית. אם אתם לא מנעולנים מוסמכים במקרה ואין לכם ציוד מתאים וידע מקצועי בפריצת בתים, מומלץ שלא תנסו לפרוץ את הדלת, מה שברוב המקרים מוביל להרס מנגנון הנעילה יותר מלתועלת. מנעולן מוסמך יידע כיצד לפרוץ את הנעילה בעדינות מבלי להזיק למנעול או בצורה שלאחר מכן ניתן יהיה לתקן את התקלה בקלות.

 

שירותי פריצת בתים מסביב לשעון

בניגוד לנותני שירות בתחומים אחרים, מנעולנים חייבים להיות זמינים בכל שעה ביממה שכן דלתות לא נוהגות להתריע מראש לפני שהן ננעלות הרמטית…

מאיר המנעולן המהיר מאפשר לכם ליהנות מזמינות מסביב לשעון ולהזמין אותו גם בשעות הלילה ובכל שעה אחרת ביממה. חזרתם לדירה באזור בית שמש ב-2:00 לפנות בוקר מחתונה והדלת נעולה? זה הזמן ליצור קשר עם מאיר דרייר המנעולן וליהנות משירות מהיר ויעיל גם בשעות שרוב האנשים נמים את שנתם.

 

החשיבות בהזמנת פורץ בתים בעל רישיון בתוקף

לא כל אדם שפרץ פעם דלת בהצלחה יכול לפתור את הבעיה שלכם. חשוב להזמין דווקא איש מקצוע בעל הכשרה מקצועית וניסיון בתחום כדי שיבצע את הפעולה בצורה מדויקת ונכונה ולא יוסיף נזק על הנזקים הקיימים.

פריצת מנעולים על ידי מאיר המנעולן המהיר נעשית במקצועיות באמצעות ידע מתקדם, ארגז כלים מקצועי ושירות אדיב במיוחד.

מאיר דרייר הוא מנעולן בעל תעודת מנעולן מוסמך מטעם חבר המנעולנים בישראל. מאיר המנעולן מציע חבילה של מהירות יחד עם מקצועיות נדירה ויחס אמפטי לכל פנייה של כל לקוח.

 

כמה עולה שירותי פריצת בתים?

מאיר דרייר הוא אחד מנותני השירות המקצועיים בארץ בתחום המנעולנות, עם זאת, הוא אינו מנצל את עליונותו על המתחרים ומציע מחירון פריצת מנעולי בתים סביר בהחלט:

שירותי פריצת בתים – המחירון:

סוג הדלת טווח מחירי פריצה
דלת טרוקה 180-350 ש"ח
דלת רב בריח 200-350 ש"ח
דלת עץ 200-300 ש"ח

חשוב לציין כי המחירים המצוינים בטבלה הם מחירים ממוצעים. מחיר סופי ייקבע לפי אופי העבודה בשטח.

 

תהליך פריצת בתים

תהליך פריצה מקצועי אורך מספר שלבים. רוצים לדעת למה לצפות כשאתם מזמינים מנעולן מומחה? לפניכם פירוט השלבים בדרך לפריצת המנעול הסורר:

בדיקת הדלת והמנעול

בשלב הראשון יבדוק מאיר המנעולן המהיר מהי סוג הדלת הבעייתית ומהו סוג המנעול. קיימות בשוק דלתות טרוקות בעלות ידית בצד אחד בלבד. במקרים רבים עלולים בני הבית להיתקע מחוץ לדלת ללא מפתח. אנו שמחים לעדכן אתכם שפתיחת דלת טרוקה זו משימה פשוטה באופן יחסי: המנעולן ייטול פיסת פלסטיק גמישה וקשיחה ויתחוב אותה בין המשקוף ללשונית הדלת. לעומת דלת טרוקה קיימות דלתות נעולות שפריצה שלהם מהווה פעולה מורכבת יותר.

קבלת אישור

לפני ביצוע פריצת מנעול שברוב המקרים גורמת להרס המנעול ולצורך בהחלפת צילינדר, נדרש המנעולן לקבל את אישורכם וכן הוא יאפשר לכם לבחור בסוג הצילינדר הרצוי לצורך החלפתו בצילינדר הפגום.

פריצת המנעול

לאחר שהמנעולן אבחן את סוג המנעול ואת מוקד הבעיה הוא יבצע את אחד משני סוגי הפריצה המקובלים בשוק:

פריצה שקטה ופריצה באמצעות קידוח

הפריצה השקטה כוללת השחלה של כלי חד לתוך המנעול ועקיפת מנגנון הפתיחה בצורה שקטה ונקייה. לעיתים שיטה זו לא תעניק את המענה הרצוי ולכן יהיה צורך להחליף שיטה זו בשיטה של פריצת דלת נעולה באמצעות קידוח של הצילינדר ופתיחה ידנית של הדלת. נציין שפתיחה באמצעות קידוח נחשבת ל"מלוכלכת" ומורכבת יותר.

חשוב לדעת כי בהחלפת צילינדר יציע המנעולן סוגים שונים של צילינדרים. ככלל: מחיר צילינדר יהיה גבוה יותר ככל שמנגנון ההגנה שלו מקצועי יותר וקשה לפריצה.

 

פריצת מנעולים – כמה זמן זה לוקח?

אנו מניחים שאם אתם מחכים מחוץ לפתח הבית מאחורי דלת נעולה, אתם מעוניינים בשירות המהיר והזריז ביותר כדי לסיים עם הסאגה ולהיכנס לבית בניחותא. לאחר ביצוע בדיקה והגעה להסכמה בקשר לסוג הצילינדר יתחיל המנעולן בפריצת המנעול. זמן פריצת מנעול ממוצע במידה ומדובר בצילינדר מהסוג הפשוט יעמוד על בין 10-20 דקות. לעומת זאת בדלת פלדלת זמן ההמתנה שלכם יתארך כאשר זמן פריצה ממוצע עומד על 30-60 דקות.

החלפה של מנעול הדלת

מלבד פריצת בתים, מאיר המנעולן המהיר מיומן מאוד גם בהחלפת צילינדרים ומנעולים במהירות שיא. במהלך החלפת הצילינדר לאחר הפריצה, יבדוק המנעולן את תקינות מנגנון הדלת ויבצע כיוון ושימון צירים במידה ויש בכך צורך.

 

2 טיפים שווים זהב של מאיר המנעולן המהיר

הזמנתם מנעולן והוא החליף לכם צילינדר? כדי לוודא את בטיחות הנעילה ואת העובדה שלא מסתובבים בשוק מפתחות שיוכלו לאפשר גישת זרים לטריטוריה שלכם, יש לבדוק שהצילינדר ארוז בקופסה אטומה ומצורפים לו לפחות 5 מפחות.

מעוניינים למנוע את התקלה הבאה במנעול? איבוד מפתחות או טריקת דלת בטעות ניתן למנוע אך ורק באמצעות תשומת לב. אולם, חלק מהתקלות הן תוצאה של הזנחת המנעול לאורך תקופה ארוכה. מאיר דרייר ממליץ למנוע טריקות חזקות של הדלת וכן ניקוי חור המנעול בחומרי ניקוי שונים העלולים לגרום להצטברות חלודה ולשחיקת המנגנון.

 

מה חשוב לבדוק רגע לפני שאתם מזעיקים פורץ בתים?

הדלת נעולה ואתם בהיסטריה? אל דאגה, הכל אפשר לסדר! חשוב רק לבצע מספר פעולות לפני שמזמינים מנעולן: בשלב הראשון יש לוודא עם המנעולן שהוא אכן מכיר ויודע לטפל בנעילה מהסוג שלכם. מאיר המנעולן המהיר בקי בכל סוגי המנעולים של כל סוגי הדלתות ויכול גם מתוך שינה לטפל בפריצה במיומנות ומקצועיות אולם מארי לא מתעסק בקיצור דלתות או בתיקון דלת ממ"ד. חשוב שתוודאו עם המנעולן שהוא יודע להתעסק גם עם מנעול ביומטרי או מנעול חכם במידה והדלת שלכם נעולה באחד כזה.

בנוסף כשאתם מבצעים שיחת טלפון לבירור זמינות עם המנעולן, מסרו כמה שיותר פרטים על מנת שהמנעולן יבין כבר בטלפון מה הבעיה, יצטייד במכשור המתאים ויוכל אף להגיד לכם הצעת מחיר פחות או יותר מדויקת כדי שתבינו מה הסדר-גודל של עלות הפרויקט. אל תשכחו לשאול את המנעולן האם הצעת המחיר שלו כוללת מע"מ.

בנוסף, קיימת המלצה בהזמנת שירות פריצת בתים לצרף למנעולן עבודות נוספות שדורשות טיפול בתחומו: תיקון מנעולים נוספות, שימון צירים ובדיקת דלתות אחרות בבית. כמובן שעבוד זו נעשית בתשלום אבל היא חוסכת מכם תשלום על ביקור נפרד נוסף.

שימו לב שכשיגיע הפורץ הוא יבקש לראות תעודת זהות או שיתשאל את אחד השכנים לגבי זהותכם. זהו נוהל פורמלי שמאפשר לוודא כי אינכם מבקשים את שירותיו לביצוע מעשי פריצה פליליים.

 

בוחרים במנעולן אמין

אחת התכונות החיוניות שחייבת להיות למנעולן היא אמינות. חשוב לבחור במנעולן הגון בעל המלצות חמות של לקוחות כיוון שבמקצועו הוא עוסק בתחום רגיש הנוגע בפרטיות ובטיחות.

מאיר המנעולן המהיר – פריצת מנעולים, דלתות ובתים

נתקעתם מאחורי דלת נעולה? אם אתם גרים בסביבת אזור בית שמש תוכלו להיעזר בשירותיו המתקדמים של מאיר דרייר, מנעולן מוסמך שישמח לעשות עבורכם את המיטב ולדאוג לפריצת הדלת במהירות וביעילות להחלפת צילינדר ולביצוע עבודות נלוות לצורך הגנה על בטיחותכם ובמטרה שהתקלה לא תשוב שנית.

מה המספר שלך?