שירותי פריצת משרדים

במקום העבודה – זמן = כסף ומשרד נעול פירושו הפסד כספי ברוב המקרים. העובדים באו בבוקר וגילו שהדלת תקועה? אירע מזלו של עובד והוא נתקע בחדר השירותים? מאיר המנעולן המהיר הוא רב מג בעולם המנעולנות והפריצה כשברזומה שלו פריצות מוצלחות למשרדים שונים בבית שמש והסביבה. מאיר דרייר פורץ כל סוגי הדלתות והמנעולים במחירים סבירים, כשהוא משלב מקצועיות, אדיבות ומהירות על בזמני חירום. שירותי פריצה משרדים בכל שעות היממה זה מאיר המנעולן המהיר.

 

שירותי פריצת משרדים לעתות חירום

אם אתם שואלים את עצמכם מתי צריך להזמין פורץ משרדים מקצועי, כנראה שאף פעם לא חוויתם על בשרכם מנעול תקוע במשרד. דלת תקועה במשרד אינה מעדכנת לפני שהיא ננעלת על זה ומתעקשת לא להיפתח, ככה אתם עלולים למצוא את עצמכם אחרי יום עבודה ארוך מפהקים ביציאה מהמשרד וחולמים על השמיכה החמה כשהדלת, אופס, לא נפתחת. או להפך, תקועים מחוץ למשרד טרום פגישה סופר קריטית לקראת סגירת חוזה או וואטאבר.

בעלי עסקים ומנהלי משרדים נדרשים לגייס תושייה על מנת לפתור את הבעיה במהירות האפשרית ולא להפסיד זמן עבודה יקר.

מאיר המנעולן המהיר כאן כדי לפתור את הבעיות. מאיר דרייר מגיע לזירה במהירות כשהוא חמוש בארגז כלי עבודה מתקדמים וידע מקצועי רב על מנת לשחרר לשונית תקועה, להחליף צילינדר או לכוון את הבריחים בצורה אופטימלית. פריצת משרדים? אל דאגה, מאיר המנעולן כבר בדרך אליכם.

 

שירות פריצת משרדים נון סטופ

יומנו של מנעולן רצוף בסיפורי אימה וגבורה גם בשעות בלתי קונבנציונאליות לחלוטין. בזמן שאנחנו סיימנו את היומית ונמים בשלווה, מאיר המנעולן דרוך לקראת כל קריאה כשהוא מוזעק שוב ושוב לבצע פעולות פריצה מיומנות ביעדים שונים. תתפלאו, משרדים כיום מאוישים גם בלילות ולא נדיר מאוד לפגוש בקריאה למנעולן לפריצת דלת משרד גם באישון לילה.

כשאתם נעזרים בשירותיו של מנעולן חשוב מאוד לוודא שהוא זמין בכל שעות היממה כדי לתת שירות חירום מיידי בכל מקרה של תקלה.

 

פריצת דלתות משרדים

אילו סוגי דלתות יש במשרד שלכם? דלתות עם מערכת נעילה דיגיטלית? דלת פלדלת? רב בריח? דלתות פנים עם מפתח 0? דלת טרוקה?

מנגנון הנעילה של כל סוג דלת אינו חסין תקלות, בלאי ושחיקה ולפיכך שכיח למצוא בעיות נעילה במשרדים שונים.

 

איך פורצים דלת טרוקה במשרד?

דלת טרוקה היא דלת הנסגרת באמצעות מפתח ולעיתים אנו עלולים למצוא את עצמנו עם המפתחות בפנים, תוהים מה לעשות מול הדלת שננעלה. במקרה זה מדריך מאיר המנעולן, לא תמיד נדרשת קריאה למנעולן. תוכלו לעשות זאת בעצמכם: טלו בקבוק פלסטיק של שתייה קלה וחתכו את שני קצוותיו לקבלת גליל פלסטיק חלק. כעת חתכו אותו לאורכו והרי לכם קלף קשיח. את הקלף יש לדחוק אל בין המנעול לדלת על מנת לדחוק את הלשונית פנימה ולאפשר את פתיחת הדלת. חשוב מאוד שלא לעשות זאת בצורה אגרסיבית אלא להשתמש בכלי בעדינות ובדיוק. אם אתם מעוניינים שמנעולן מקצועי יעשה זאת במקומכם, תוכלו לקרוא למאיר המנעולן המהיר לקבלת שירות פריצת דלת נטרקת במשרד.

 

פריצת מנעולים עם צילינדר

רוב דלתות הכניסה כוללות מנגנון נעילה המורכב ממנעול שתפקידו להחזיק את הבריחים ומצילינדר – אותו חור שחור אליו אנו משחילים את המפתח. שימו לב שבמידה והדלת תקועה, יהיה צורך להזמין שירות פריצת משרדים.

כאשר מפתח אינו נכנס לתוך הצילינדר או לא מסתובב בתוך המנעול

ייתכן והבעיה במפתח עצמו. יש לנסות ולבדוק האם מפתח אחר עושה את העבודה טוב יותר. במידה והמפתח בסדר, יש להזמין מנעולן לצורך החלפת צילינדר. מאיר המנעולן המהיר ישמח להציע שירות החלפת צילינדר לדלתות מכל הסוגים. קיימת אפשרות לתיקון מנעול ללא הרס או לפריצה בקידוח, שימו לב שמאיר המנעולן המהיר מתמחה בפריצה בכלי פריצה ייעודיים המסייעים בגרימת מינימום הרס לדלת.

 

מה קורה כאשר המפתח נשבר בתוך חור המנעול במשרד?

מנעולן מקצועי כמו מאיר דרייר ידע למבצע חילוץ מהיר של המפתח הסורר. הוא ממליץ מאוד לא לנסות לבצע חילוץ עצמאי או פתיחה של הדלת על מנת שלא ליצור תקלה גדולה יותר שתדרוש תיקון משמעותי ומורכב.

 

פריצת מנעולים ללא צילינדר

דלתות פנים רבות במשרדים כוללות מנגנון נעילה ללא צילינדר.

ישנן 3 תקלות נפוצות בדלתות מסוג זה:

  • הלשונית נשברה במשקוף – תקלה זו הינה תקלה שכיחה, כאשר הלשון של המנעול מתנתקת מהמוביל. התוצאה של תקלה זו הינה חוסר אפשרות לפתוח את הדלת גם בהנעת ידית הדלת.
  • הידית נפולה – במידה והידית של דלת החדר במשרד נעולה, גם במשיכת ידית הדלת לא נפתחת. במקרה זה יש לבצע פריצה של הדלת ולהחליף את מנעול הדלת.
  • מנגנון מגנטי תקול – במידה ומדובר בדלת הכוללת מנעול מגנטי, מדובר בתקלה שכיחה הניתנת לפריצה בקלות על ידי מנעולן מקצועי. לאחר ביצוע הפריצה שוקל מאיר דרייר לגבי מנעול מגנטי האם נדרשת החלפה של המנעול או שמדובר בתקלה נקודתית שהשתחררה באמצעות הפריצה.

 

פריצת מנעול הכספת במשרד

מחזיקים כספת במשרד? לא מפתיע להיתקל בבעיות נעילה שונות הן בכספת דיגיטלית והן בכספת בנעילה מכנית. שימו לב, פריצת כספת מכנית הינה פעולה פשוטה יחסית ולכן גם המחיר שלה לא גבוה. לעומת זאת, פריצת כספת בנעילה מכנית דורשת ידע מקצועי, מיומנות גבוהה יותר וזמן.

מאיר דרייר מציין כי לפני הזמנת מנעולן חשוב לבדוק בכספת דיגיטלית אם קיים מפתח רזרבי לגיבוי. לעיתים, ניתן לפתוח כספת דיגיטלית באמצעים טכניים כדרך פתיחה נוספת במצבי חירום.

בהזמנת מנעולן חשוב שתבדקו את רמת המקצועיות שלו. העדיפו מנעולן היודע לפרוץ כספות בגרימת נזק מינימלי או ללא נזק כלל. בכל מקרה של קידוח בכספת כאמצעי פריצה, יש להעדיף קידוח במנעול ולא קידוח בבסיס הכספת על מנת לאפשר שימוש לאחר מכן בכספת בהחלפת מנעול בלבד.

שימו לב שבפריצת כספות, קיימות כספות פשוטות שדרך הפריצה שלהן קלה יחסית ואז גם המחיר בהתאם, לעומת כספות יוקרתיות יותר שבהן החלפת מנעול היא סיפור מורכב ויקר יותר. (כגון כספות ג'ואל).

 

פריצה של תיבת הדואר במשרד

כל עסק נזקק גם לתיבת דואר פיזית על זאת הדיגיטלית, לקבלת דואר עשוי נייר וחבילות שונות.

במידה ותיבת הדואר במשרד ננעלה או שהמפתח נעלם, תוכלו להזעיק את מאיר המנעולן המהיר לפריצת תיבת הדואר ולהחלפת המנעול. זוהי נחשבת פריצה קלה יחסית ולכן מחירה גם הוא אינו גובה.

 

פריצת משרדים – מחירון

סוג השירות טווח מחירים
כיוון דלת פלדה 200-400 ש"ח
כיוון דלת עץ 200-350 ש"ח
החלפת צילינדר לדלת עץ 270-450 ש"ח
החלפת צילינדר מולטילוק אינטראקטיב 450-650 ש"ח
החלפת מנגנון פלדלת רב בריח 450-800 ש"ח
החלפת צילינדר רב בריח לוקסיס 450-650 ש"ח
החלפת מנעול חשמלי 350-600 ש"ח
החלפת מנגנון 101 בדלת עץ 280-400 ש"ח
פריצת דלת טרוקה 180-350 ש"ח
פריצת דלת רב בריח 200-350 ש"ח
פריצת דלת עץ 200-300 ש"ח
פריצת מנעול כספת ג'ואל 250-450 ש"ח
כיוון דלת זכוכית 500-900 ש"ח
פריצת דלת עם לשונית תקועה ללא נזק 280-600 ש"ח
פריצה והחלפה מנעול תיבת דואר 250-400 ש"ח
החלפת עינית מצלמה 350-600 ש"ח

חשוב לשים לב כי המחירים המצוינים לעיל אינן כוללים את עלות ות חומר. בנוסף, מחירים אלו הם עבור שירות ממוצע בלבד, מחיר סופי יקבע המנעולן במקום לארח היכרות עם המנעול, התקלה והעבודה הנדרשת לתיקון.

 

עובדות שחשוב לדעת לפני הזמנת מנעולן

מאיר דרייר הינו מנעולן מוסמך חבר המנעולנים בישראל ובעל תעודת יושר מטעם משטרת ישראל. מאיר המנעולן מחויב מבחינה חוקית לבקש הצגת מסמכים מזהים כדי לאתר קשר בים מזמיני השירות לבין בעלי המשרד. אקט זה נועד למניעת מקרי שוד וגניבה שאירעו בעבר תוך ניצול שירותיו של מנעולן תמים.

 

מאיר המנעולן המהיר – המנעולן שלכם לפריצת משרדים

מאיר הוא מנעולן מוסמך, מקצועי, אדיב ואמין ביותר הנותן שירות מסור מכל הלב ורואה בעבודתו שליחות. מאיר דרייר חשף לעשות מקרי חירום במשרדים כשהוא הופך למלאך מושיע ברגע האמת. מאיר מציע שירותי מנעולנות בבית שמש והסביבה והגשת שירות תוך שמן קצר מרגע ההזמנה. ננעלתם במשרד? תקועים מחוץ לבניין המשרדים? זה הזמן ליצור קשר עם מאיר המנעולן המהיר ולקבל שירות מהיר, יעיל ובמחיר מצוין.

מאיר דרייר
מאיר דרייר

אני מאיר המנעולן המהיר ואני מספק שירותי מנעולנות מקצועיים ואמינים בכל שעות היממה. אני עובד באופן עצמאי ומתמחה בפתיחת מנעולים לדלתות בתים ורכבים, ובפתיחת כספות. אני מציע שירותי מנעולנות באיכות גבוהה, עם מענה מהיר וזמין 24/7 לכל הלקוחות בערים כמו ירושלים, מודיעין ובית שמש ובכל האזורים הקרובים.

עוד באותו נושא

מה המספר שלך?