תיקון דלתות

הדלת לא נפתחת? המנעול מסרב להיענות? המפתח לרוע המזל, נשבר בתוך חריץ המנעול? כדי לפתור את הבעיה במהירות יש להזמין מנעולן מוסמך עבור שירות תיקון דלתות, כאשר ברוב סוגי הדלתות תידרשו במהלך הזמן לבצע תיקון. קיימות תקלות שונות במנגנוני נעילה וסוגי דלתות, בהתאם לכך יש להזמין את איש המקצוע המתאים שיתקן עבורכם את הדלת ויאפשר מעבר חופשי. מאיר המנעולן המהיר ישמח לעמוד לשירותכם בכל מקרה של תקלה בדלת – במחיר משתלם ובשירות מקצועי מאוד. 

 

תיקון דלתות – מה שחשוב לבדוק

מאיר המנעולן מחזיק בתעודת הסמכה ותעודת יושר שמונפקת על ידי משטרת ישראל. מזמינים מנעולן? אל תהססו! בקשו ממנו לראות את תעודת היושר שלו שהונפקה לו על ידי הרשויות. אחרי הכל מדובר בעיסוק רגיש הנוגע לדלתות הבית שלכם. חשוב שתוודאו כי למנעולן אין עבר פלילי.

שימו לב שמאיר המנעולן לא יבצע עבורכם קיצור דלתות או החלפת דלתות. תחום זה כבר נמצא מחוץ לתחום העיסוק של המנעולנים. למעשה, בעיות שאינן נוגעות למנגנוני נעילה קשורות בכלל לאיש דלתות ולא למנעולן.

 

סוגי דלתות

עולם הדלתות הוא עולם רחב. קיימות דלתות עץ, דלתות פלדלת, דלתות פנים, דלתות כניסה ודלתות חוץ. נציין כי מאיר המנעולן מתמחה בתיקון כל סוגי הדלתות בדגש על רמת מקצועיות גבוהה ועבודה נקייה להפליא:

שירות תיקון דלתות רב בריח

רוב דלתות הכניסה בישראל הן דלתות רב בריח. הבעיה הנפוצה ביותר בדלתות רב בריח הן אי יכול לנעול את הדלת. תקלה זו עשויה לנבוע ממספר גורמים אפשריים:

בריח תגבור בעייתי

מהו בריח תגבור? כשמדברים על בריח תגבור מתכוונים לבריח בחלק התחתון של דלת רב בריח. תוכלו לבדוק האם הבעיה אכן בבריח התגבור – בצורה כזו: בצעו נעילה של הדלת כשהיא פתוחה ובדקו האם הבריח התחתון "מציץ החוצה". במידה והבריח התחתון לא נראה לעין, תוכלו לדעת שבו נעוצה הבעיה.

לכלוך ואבק

לכל בריח בדלת רב בריח-שקע ייעודי אליו הוא אמור להיכנס. לעיתים מצטברים בשקעים אבק או חפצים קטנים החוסמים כניסה של בריחים אל חוריהם. בצורה כזו הבריחים לא יוכלו להיכנס אל השקעים והדלת לא תוכל להינעל.

מאיר המנעולן ממליץ לבדוק לפני הזמנת שירות תיקון דלתות – את דלת הבית. בצעו ניקיון יסודי של שקעי הבריחים ונסו לאחר מכן לנעול את הדלת.

שימו לב שבדלתות ישנות קיים בריח תחתון הננעל באמצעות כניסה לשקע ברצפה. אזור זה מועד מאוד לפורענות מבחינת הצטברות לכלוך ופסולת ולכן חשוב לבצע ניקיון עקבי בצורה סדירה על מנת למנוע תקלות.

תזוזה של הדלת

לעיתים עלולה הדלת לצאת מכיוון מה שגורם לבריחים לזוז ממקומם מול השקעים. בצורה כזו לא יהיה ניתן לנעול את הדלת כמובן. במקרה זה על המנעולן בצע כיוון של הדלת מה שנחשב לתיקון פשוט באופן יחסי. תוכלו לבדוק אם זו הבעיה של הדלת על ידי פתיחה של דלת הכניסה לכיוון חלל הבית וביצוע פעולה של נעילה. במידה וכל הבריחים תקינים, יש להניח שהבעיה נעוצה בכיוון הדלת.

 

מחירון תיקון דלתות

שימו לב שהמחירים המצוינים בטבלה הינם מחירי עלות תיקון ממוצע. מחיר סופי תוכלו לדעת רק לאחר בחינת המקרה וסוג העבודה הנדרשת בהתאם לתנאים הספציפיים בשטח:

סוג השירות עלות השירות
החלפת מנגנון לפלדלת רב בריח 450-800 ש"ח עלות התיקון ו-70 ש"ח עלות החומר
כיוון דלת פלדה 200-400 ש"ח
כיוון דלת עץ 200-350 ש"ח
כיוון דלת אלומיניום 500-1,200 ש"ח
כיוון דלת זכוכית 500-900 ש"ח
החלפת מנגנון דלת חסם 650-950 ש"ח ועוד 220 ש"ח עלות החומר

 

שירות תיקון דלתות פנים

ההגדרה של דלתות פנים כוללת בתוכה דלתות פנים ביתיות (דלתות חדרי שינה וחדרי שירותים). בדלתות פנים הבעיה הנפוצה ביותר היא חוסר אפשרות לפתוח את הדלת הגם שהידית תקינה.

ניתן הסבר קצר על התופעה: בשעה שאנחנו מורידים את הידית כלפי מטה, הידית מושכת את המוביל וזה האחרון מושך לפנים הדלת את לשונית הנעילה. כחלוף השנים מצטברים על המוביל אבק רב, לחות וחלודה, כל אלו גורמים לנתק בין המוביל ללשונית כך שבמשיכת הידית הלשונית אינו נמשכת פנימה והדלת לא יכולה להיפתח.

מאיר המנעולן המהיר מדגיש כי הכנסה של כרטיסים או מברגים למנגנון עלולים לגרום לנזק יותר מלתועלת. פעולה כזו תגרום ללשונית להיכנס עמוק יותר ולפתיחת הדלת להפוך למשימה מורכבת.

 

שירות תיקון דלתות כניסה לבניין

דלתות כניסה לבניינים בדרך כלל מכילות מנעולים בגזרה צרה ובהתאם – מנגנון צר. מנגנונים צרים נחשבים לעמידים יותר ואינם נוטים להישחק במהירות. רוב התקלות כתוצאה משחיקה מתרחשות לאחר 15 שנים ויותר. בדלתות כניסה במבנים בסמוך לים, עלולה השחיקה להתרחש מהר יותר כתוצאה מחדירה של מלחים ולחות המצטברים על מנגנון דלת הכניסה וגורמים לחלודה ולבלאי.

תוכלו לזהות מנגנון תקול כאשר הדלת נפתחת בקושי או לא מצליחה להיתקע או שקשה לחלץ את המפתח מחור המנעול. קיימת אפשרות של בעיה בדלת כניסה לבניין כאשר נגרם מצב בו הדלת יוצאת מאיזון. במקרה זה יש צורך לבצע כיוון של צירי הדלת.

 

תיקון דלתות והחלפת צילינדר

צילינדר הינו מנגנון הנמצא בתוך הדלת ותוכו מכניסים את מנעול הדלת. חשוב לדעת כי לא ניתן לבצע תיקון בצילינדר ולכן בכל מקרה של הרס הצילינדר, יש להחליפו בחדש.

מתי נדרשת החלפת צילינדר?

  • במידה והמפתח לא ננעץ בחור המנעול
  • במידה והמפתח לא מסתובב בחור המנעול
  • שבירת מפתח בתוך המנעול

נציין כי ניתן לבצע החלפת צילינדר באופן עצמאי. בכל מקרה, בהזמנת מנעולן מקצועי תוכלו להיות בטוחים שההחלפה מתבצעת בצורה הרצויה ולא אמורות להישנות תקלות.

 

מחירון החלפת צילינדר

סוג השירות מחיר השירות
החלפת צילינדר/לשונית לדלת עץ 270-450 ש"ח וכן 15 ש"ח עלות החומר
החלפת צילינדר רב בריח בדלת פלדה 320-600 ש"ח וכן 60 ש"ח עלות החומר
החלפת צילינדר מולטילוק 800 לדלת פלדה 550-900 ש"ח וכן 250 עלות החומר
החלפת צילינדר מולטילוק אינטראקטיב 450-650 ש"ח וכן 130 ש"ח עלות החומר
החלפת צילינדר רב בריח לוקסיס 450-60 ש"ח וכן 130 ש"ח עלות החומר

 

איך ניתן לשמור על הדלת למניעת תקלות?

מאיר המנעולן המהיר מגיש את הטיפים החשובים לשמירה תקינות השימוש בדלת:

  • חשוב שמן מדי פעם את לשונית הדלת, חור המנעול, בריחי הדלת והצירים. זהו סיפור פשוט כי ניתן לרכוש ספריי ייעודי בכל חנות טמבור מזדמנת.
  • כאשר חוזרים מהים מומלץ לשטוף את המפתח במים כדי לא להחדיר לחור המנעול מלחים וגרגירי חול. (שימו לב שמפתחות עשויים פלדת אל חלד כך שנוזלים לא אמורים להזיק לו).
  • חשוב לנקות מיד פעם את השקעים בהם נכנסים הבריחים והלשונית.

 

מאיר המנעולן המהיר – שירות תיקון דלתות מספר 1 באזור בית שמש

כולנו היינו רוצים להימנע מסיטואציה של עמידה מול דלת נעולה ללא יכולת לפתוח או שבירה של מפתח בחור המנעול, אולם החיים מזמנים לנו תקלות מעין אלה מדי פעם. בדיוק כדי לאפשר לכם לחזור לשגרה תקינה במהירות מציע מאיר דרייר המנעולן מבית שמש, שירות תיקון דלתות מהיר, יעיל, אמין ומשתלם. מאיר מנעולן מוסמך המציע תיקון סוגי דלתות שונות, החלפת צילינדרים וטיפול במנעולים שונים בצורה מקצועית אכפתית ונעימה. הלקוחות של מאיר דרייר ממליצים עליו בחום כשהם מציינים תכונות של הגינות, עמידה בזמנים ומקצוענות. הצטרפו גם אתם למעגל הלקוחות המרוצים של מאיר המנעולן המהיר!

מאיר דרייר
מאיר דרייר

אני מאיר המנעולן המהיר ואני מספק שירותי מנעולנות מקצועיים ואמינים בכל שעות היממה. אני עובד באופן עצמאי ומתמחה בפתיחת מנעולים לדלתות בתים ורכבים, ובפתיחת כספות. אני מציע שירותי מנעולנות באיכות גבוהה, עם מענה מהיר וזמין 24/7 לכל הלקוחות בערים כמו ירושלים, מודיעין ובית שמש ובכל האזורים הקרובים.

עוד באותו נושא

מה המספר שלך?