3 סוגי מנעולים שניתן להתקין בדלתות פנים

רכישה של דלתות פנים מצריכה היכרות מעמיקה עם סוגי המנעולים הקיימים. שכן, לכל בית יש דרישות שונות בכל הנוגע לאופן הנעילה. מדריך זה יציג בפניכם את 3 סוגי המנעולים הנפוצים ביותר, כדי שתוכלו לבצע את הבחירה המתאימה לכם ביותר מכל הבחינות.

 

מנעול ראשון: מנעול מגנטי

השימוש במנעולים מגנטיים הפך להיות עניין שבשגרה בשנים האחרונות. שכן, מדובר במנעול מתקדם, חדשני ונוח לשימוש. חשוב לציין שהנעילה של הדלת מבוססת על מגנטים מנוגדים שסוגרים את הדלת בטריקה שקטה. הדבר מתרחש רק לאחר שהמגנט השלילי נצמד לחור של המנעול.

מנעול דלת מגנטי

מנעול שלישי: מנעול לשונית

סביר להניח שראיתם בעבר את מנעולי הלשונית בדלתות פנים של בתים פרטיים או דירות. שכן, אלה מנעולים מבוקשים שנדחקו מעט הצידה, בעקבות ההתפתחות הטכנולוגית בתחום. ניתן לפתוח את המנעולים האלה תוך שימוש במפתח פשוט. חשוב לציין שניתן להתקין אותם על גבי דלתות פנים מעוצבות, לדוגמא: דלתות עץ עם חריטות או דלתות אפוקסי עם חלון יפני. לחצו כאן לעוד דלתות פנים מעוצבות >>>, כדי שתוכלו לשים את האצבע על הדלת המתאימה ביותר למנעול שלכם.

 

מנעול שלישי: מנעול צילינדר

אי אפשר לעסוק במנעולים לדלתות פנים, מבלי להציג את מנעול הצילינדר שנחשב לנפוץ ביותר בישראל ובעולם. הבחירה בו נובעת מהאמינות והחוזקה שלו שמוכיחים את עצמכם בכל פעם מחדש. סביר להניח שראיתם בעבר את המנעול המדובר שיש בו צילינדר שמוחזק על ידי פינים וגלגלי שיניים, אלה מבטיחים סיבוב תקין וקל. חשוב לציין שנהוג להתקין את מנעול זה בחדרים שבהם יש צורך בנעילה איכותית וחזקה.

 

בחירת המנעול המתאים – כך תעשו זאת

המדריך הנוכחי הציג בפניכם את 3 סוגי המנעולים הנפוצים ביותר שניתן להתקין בדלתות פנים. בשלב זה יש בידיכם את המידע הדרוש, אך אתם עשויים לתהות לגבי הבחירה הנכונה עבורכם. אם כך, כדאי שתדעו שפנייה לספק של דלתות פנים תענה לכם על כל התהיות. שכן, זה יוכל לבדוק את הצרכים שלכם ולבצע את ההתאמה המושלמת. חשוב לציין שמוטלת עליכם האחריות בהגעה לספק מומלץ. שכן, זה יעניק לכם מענה אמין ונטול אינטרסים אישיים. תוכלו להגיע לגורם מקצועי שכזה, תוך קריאת חוות דעת שנכתבו בפלטפורמות מהימנות ברחבי הרשת, לדוגמא:

  • לשונית הביקורות של גוגל
  • רשתות חברתיות (אינסטגרם, פייסבוק ועוד)
  • פורומים שעוסקים בתחום עיצוב הבית

 

מילים אחרונות לסיום

עד כאן המדריך שהציג בפניכם את 3 סוגי המנעולים שניתן להתקין בדלתות פנים שונות. כעת אתם יודעים מהן האפשרויות הנפוצות שעומדות בפניכם ואיך תוכלו לבחור בזו המתאימה ביותר. זה הזמן לפנות לספק מומלץ שילווה אתכם לאורך הדרך, עד רגע הבחירה. לנו נותר רק לאחל שתבחרו לא רק במנעול מתאים, אלא גם בדלת איכותית בעלת עיצוב ייחודי.

מנעול דלת אלקטרומגנטי

מאיר דרייר
מאיר דרייר

אני מאיר המנעולן המהיר ואני מספק שירותי מנעולנות מקצועיים ואמינים בכל שעות היממה. אני עובד באופן עצמאי ומתמחה בפתיחת מנעולים לדלתות בתים ורכבים, ובפתיחת כספות. אני מציע שירותי מנעולנות באיכות גבוהה, עם מענה מהיר וזמין 24/7 לכל הלקוחות בערים כמו ירושלים, מודיעין ובית שמש ובכל האזורים הקרובים.

עוד באותו נושא

מה המספר שלך?